Współpraca

Firma Fosskia zajmujemy się dostarczaniem części zamiennych do maszyn przemysłowych oraz produkcyjnych. Ważną rolę przy współpracy z firmą Fosskia odgrywa szybka dostawa naszych atrakcyjnych cenowo części zamiennych, stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Nie ma nic gorszego niż wstrzymanie produkcji u naszych klientów. Nasza firma zapewnia wyłącznie produkty pierwszej klasy, które są dostarczane przez uznanych dostawców. Produkty te możemy oczywiście zaoferować na korzystnych warunkach w atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się także w dostarczaniu wycofanych przez producentów podzespołów i części zamiennych z oficjalnego obiegu.

Jeśli szukasz odpowiedniej części i chciałbyś z nami współpracować przejdź do zakładki kontakt i napisz do nas. Prosimy podać model, nr seryjny i rok produkcji poszukiwanego produktu lub zdjęcie tabliczki znamionowej.

Misją firmy Fosskia jest szybkie rozwiązywanie problemów, wysokiej jakości obsługa oraz zadowolenie klienta. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Fosskia Bydgoszcz